Nazirlərin qəbul cədvəli AÇIQLANDI


Mərkəzi icra hakimiyyəti orqanlarının, digər qurumların rəhbərlərinin və onların müavinlərinin 2020-ci ilin yanvar ayında şəhər və rayonlarda vətəndaşların qəbulu cədvəli açıqlanıb.
Yeniavaz.com cədvəli təqdim edir:

Mərkəzi icra hakimiyyəti

orqanları, digər qurumlar

Qəbul

günü

Qəbulun keçirildiyi

və əhatə etdiyi

şəhər, rayonlar

Ramil Yusifov

“Azərişıq” ASC-nin sədrinin müavini

08

Sumqayıt, Abşeron

Fikrət Məmmədov

Ədliyyə naziri

10

Qusar, Quba, Xaçmaz, Şabran, Siyəzən, Xızı

Namiq Əsgərov

Baş prokurorun müavini

10

Balakən, Zaqatala

Vilayət Zahirov

Ədliyyə nazirinin müavini

15

Salyan, Şirvan, Neftçala, Biləsuvar, Cəlilabad

Əhməd Əhmədzadə

Azərbaycan Meliorasiya və Su Təsərrüfatı ASC-nin sədri

15

İmişli, Biləsuvar

Zakir Quliyev

Azərbaycan Meliorasiya və Su Təsərrüfatı ASC-nin sədrinin müavini

15

Yevlax

Rafiq Aslanov

Azərbaycan Meliorasiya və Su Təsərrüfatı ASC-nin sədrinin müavini

15

Zərdab

Arzu Rəhimov

Səfərbərlik və Hərbi Xidmətə Çağırış üzrə Dövlət Xidmətinin rəisi

16

Sabirabad, Saatlı

Mayıl Şahverdiyev

Səfərbərlik və Hərbi Xidmətə Çağırış üzrə Dövlət Xidməti rəisinin müavini

16

Şirvan, Hacıqabul, Kürdəmir

Siyavuş Heydərov

Dini Qurumlarla İş üzrə Dövlət Komitəsi sədrinin müavini

16

Sumqayıt

Ramiz Rzayev

Ali Məhkəmənin sədri

17

Salyan

Mikayıl Cabbarov   

İqtisadiyyat naziri

17

 

Kürdəmir

Niyazi Səfərov

İqtisadiyyat nazirinin müavini

17

Ağsu

Sahib Məmmədov

İqtisadiyyat nazirinin müavini

17

Ucar

Toğrul Musayev

Ədliyyə nazirinin müavini

17

Kürdəmir, Ucar, Zərdab, Hacıqabul

Eldar Nuriyev

Ədliyyə nazirinin müavini

17

Masallı, Lənkəran, Lerik, Yardımlı

Bəhram Xəlilov

Dövlət İmtahan Mərkəzinin Direktorlar Şurası sədrinin müavini

17

Neftçala, Salyan

Ceyhun Həsənov

Ədliyyə nazirinin müavini

18

İmişli, Beyləqan, Füzuli, Saatlı, Sabirabad

Mübariz Qurbanlı

Dini Qurumlarla İş üzrə Dövlət Komitəsinin sədri

21

Abşeron, Xızı

Gündüz İsmayılov

Dini Qurumlarla İş üzrə Dövlət Komitəsi sədrinin müavini

21

Siyəzən

Ceyhun Bayramov

Təhsil naziri

23

Salyan, Şirvan, Hacıqabul

Səyyad Salahlı

Dini Qurumlarla İş üzrə Dövlət Komitəsi sədrinin birinci müavini

23

Neftçala

Vüqar Əhmədov

“Azərişıq” ASC-nin sədrinin vəzifəsini icra edən

23

Siyəzən, Xızı

Şahin Yusifov

Ali Məhkəmənin Cinayət kollegiyasının sədri

24

Oğuz

Rüstəm Usubov

Baş prokurorun birinci müavini

24

Tovuz, Gədəbəy

Pərviz Şahbazov

Energetika naziri

24

Siyəzən

Samir Vəliyev

Energetika nazirinin müavini

24

Qobustan

Elnur Soltanov

Energetika nazirinin müavini

24

Cəlilabad

Sahil Babayev

Əmək və əhalinin sosial müdafiəsi naziri

24

Salyan

Anar Kərimov

Əmək və əhalinin sosial müdafiəsi nazirinin müavini

24

Cəlilabad

Mətin Kərimli

Əmək və əhalinin sosial müdafiəsi nazirinin müavini

24

Biləsuvar, Cəbrayıl

Azad Rəhimov

Gənclər və idman naziri

24

Cəlilabad, Masallı, Yardımlı

İntiqam Babayev

Gənclər və idman nazirinin müavini

24

Astara

İsmayıl İsmayılov

Gənclər və idman nazirinin müavini

24

Lənkəran, Lerik

İnam Kərimov

Kənd təsərrüfatı naziri

24

Saatlı, Sabirabad

İlham Quliyev

Kənd təsərrüfatı nazirinin müavini

24

Neftçala, Salyan

Elçin Zeynalov

Kənd təsərrüfatı nazirinin müavini

24

Hacıqabul, Şirvan

Ramin Quluzadə

Nəqliyyat, rabitə və yüksək texnologiyalar naziri

24

Sumqayıt, Xızı

Əli Abdullayev

Nəqliyyat, rabitə və yüksək texnologiyalar nazirinin birinci müavini

24

Abşeron

Oqtay Şirəliyev

Səhiyyə naziri

24

Ucar, Göyçay

Elsevər Ağayev

Səhiyyə nazirinin müavini

24

Ağdaş 

Rahim Əliyev

Səhiyyə nazirinin müavini

24

Zərdab

Azər Cəfərov

Ədliyyə nazirinin müavini

24

Şamaxı, Qobustan, İsmayıllı, Ağsu, Göyçay

Firudin Qurbanov

Təhsil nazirinin müavini

24

Biləsuvar, Neftçala

Rövşən Rzayev

Qaçqınların və Məcburi Köçkünlərin İşləri üzrə Dövlət Komitəsinin sədri

24

Sabirabad

 

Fuad Hüseynov

Qaçqınların və Məcburi Köçkünlərin İşləri üzrə Dövlət Komitəsi sədrinin müavini

24

Saatlı

Saleh Məmmədov

Azərbaycan Avtomobil Yolları Dövlət Agentliyinin İdarə Heyətinin sədri

24

Şirvan, Hacıqabul

Əvəz Qocayev

Azərbaycan Avtomobil Yolları Dövlət Agentliyinin İdarə Heyəti sədrinin müavini

24

Kürdəmir

Ruslan Əliyev

ARDNŞ-nin “Azəriqaz” İB-nin baş direktoru

24

Xaçmaz

Ramil İsgəndərov

ARDNŞ-nin “Azəriqaz” İB-nin baş direktorunun müavini

24

Siyəzən

Cahid Hüseynov

ARDNŞ-nin “Azəriqaz” İB-nin baş direktorunun müavini

24

Xızı

Aynur Sofiyeva

Ailə, Qadın və Uşaq Problemləri üzrə Dövlət Komitəsi sədrinin müavini

27

Naftalan, Mingəçevir, Yevlax, Goranboy, Xocalı

Qorxmaz Hüseynov

“Azərsu” ASC-nin sədri

28

Ağcabədi, Laçın

Teyyub Cabbarov

“Azərsu” ASC-nin sədrinin birinci müavini

29

Tərtər

Etibar Məmmədov

“Azərsu” ASC-nin sədrinin müavini

30

Ağdam

Zakir Qaralov

Baş prokuror

31

Qobustan, Xızı

Hikmət Mirzəyev

Ali Məhkəmənin İnzibati-İqtisadi kollegiyasının sədri

31

Siyəzən

Muxtar Babayev

Ekologiya və təbii sərvətlər naziri

31

Cəlilabad, Biləsuvar

Firdovsi Əliyev

Ekologiya və təbii sərvətlər nazirinin müavini

31

Salyan

Rauf Hacıyev

Ekologiya və təbii sərvətlər nazirinin müavini

31

Neftçala

Kəmaləddin Heydərov

Fövqəladə hallar naziri

31

Yevlax

Orucəli Hacıyev

Fövqəladə hallar nazirinin müavini

31

Ağdaş

Ragim Lətifov

Fövqəladə hallar nazirinin müavini

31

Mingəçevir

Əbülfəs Qarayev

Mədəniyyət naziri

31

Sumqayıt, Qubadlı, Şuşa

Vaqif Əliyev

Mədəniyyət nazirinin birinci müavini

31

Xızı

Rafiq Bayramov

Mədəniyyət nazirinin müavini

31

Abşeron, Zəngilan

Səfər Mehdiyev

Dövlət Gömrük Komitəsinin sədri

31

Şirvan, Hacıqabul, Sabirabad

İsmayıl Hüseynov

Dövlət Gömrük Komitəsi sədrinin birinci müavini

31

Saatlı

Əsgər Abdullayev

Dövlət Gömrük Komitəsi sədrinin müavini

31

Biləsuvar

Məleykə Abbaszadə

Dövlət İmtahan Mərkəzinin Direktorlar Şurasının sədri

31

Saatlı, Şirvan,Hacıqabul, Sabirabad

Qeyd: Vətəndaşların qaldırdıqları məsələlər qəbulu keçirən təşkilatların səlahiyyətlərinə aid olmalıdır.

Bildirişlərdən çıxın

Bildirişlərdən çıxın

DİGƏR XƏBƏRLƏR

Top