Nazirlərin qəbul cədvəli açıqlandı


Mərkəzi icra hakimiyyəti orqanlarının, digər qurumların rəhbərlərinin və onların müavinlərinin 2019-cu ilin oktyabr ayında şəhər və rayonlarda vətəndaşların qəbulu cədvəli açıqlanıb.

Yeniavaz.com qəbul cədvəlini təqdim edir.

Qeyd edək ki, vətəndaşların qaldırdıqları məsələlər qəbulu keçirən təşkilatların səlahiyyətlərinə aid olmalıdır.

Mərkəzi icra hakimiyyəti

orqanları, digər qurumlar

Qəbul

günü

Qəbulun keçirildiyi

və əhatə etdiyi

şəhər, rayonlar

Vilayət Zahirov

Ədliyyə nazirinin müavini

03

Xaçmaz

Əhməd Əhmədzadə

Azərbaycan Meliorasiya və Su Təsərrüfatı ASC-nin sədri

04

Lənkəran, Astara

Zakir Quliyev

Azərbaycan Meliorasiya və Su Təsərrüfatı
ASC-nin sədrinin müavini

04

Cəlilabad

Rafiq Aslanov

Azərbaycan Meliorasiya və Su Təsərrüfatı
ASC-nin sədrinin müavini

04

Masallı

Əkbər Hacıyev

ARDNŞ-nin “Azəriqaz” İB-nin baş direktoru

04

Salyan

Ramil İsgəndərov

ARDNŞ-nin “Azəriqaz” İB-nin baş direktorunun müavini

04

Sabirabad, Saatlı

Ruslan Əliyev

ARDNŞ-nin “Azəriqaz” İB-nin baş direktorunun müavini

04

Şirvan, Hacıqabul

Fikrət Məmmədov

Ədliyyə naziri

08

Füzuli, Beyləqan, İmişli

Sahil Babayev

Əmək və əhalinin sosial müdafiəsi naziri

11

Tərtər, Ağdam

Anar Kərimov

Əmək və əhalinin sosial müdafiəsi nazirinin müavini

11

Bərdə

Mətin Kərimli

Əmək və əhalinin sosial müdafiəsi nazirinin müavini

11

Ağcabədi, Laçın

Azad Rəhimov

Gənclər və idman naziri

11

Şirvan, Hacıqabul

İntiqam Babayev

Gənclər və idman nazirinin müavini

11

Sabirabad, Saatlı

İsmayıl İsmayılov

Gənclər və idman nazirinin müavini

11

Salyan, Neftçala

Ramin Quluzadə

Nəqliyyat, rabitə və yüksək texnologiyalar naziri

11

Mingəçevir, Ağdaş

Əli Abdullayev

Nəqliyyat, rabitə və yüksək texnologiyalar nazirinin
birinci müavini

11

Yevlax

Oqtay Şirəliyev

Səhiyyə naziri

11

Göyçay, Ağsu

Elsevər Ağayev

Səhiyyə nazirinin müavini

11

Zərdab, Ucar

Rahim Əliyev

Səhiyyə nazirinin müavini

11

Kürdəmir

Namiq Əsgərov

Baş prokurorun müavini

11

Ağdam, Füzuli

Ceyhun Həsənov

Ədliyyə nazirinin müavini

11

Gəncə

Vüqar Əhmədov

“Azərişıq” ASC-nin sədrinin vəzifəsini icra edən

11

Goranboy, Naftalan

Ramil Yusifov

“Azərişıq” ASC-nin sədrinin müavini

11

Bərdə, Tərtər

Bəhram Xəlilov

Dövlət İmtahan Mərkəzinin
Direktorlar Şurası sədrinin müavini

11

Samux, Gəncə, Daşkəsən, Göygöl, Gədəbəy

Sahir Məmmədxanov

Vergilər nazirinin birinci müavini

15

Masallı, Lənkəran, Astara, Lerik, Cəlilabad, Biləsuvar

Şahin Mustafayev

İqtisadiyyat naziri

17

Balakən

Niyazi Səfərov

İqtisadiyyat nazirinin müavini

17

Zaqatala

Sahib Məmmədov

İqtisadiyyat nazirinin müavini

17

Qax

Arzu Rəhimov

Səfərbərlik və Hərbi Xidmətə Çağırış üzrə
Dövlət Xidmətinin rəisi

17

Sumqayıt, Abşeron, Şuşa, Qubadlı,
Zəngilan, Laçın, Cəbrayıl, Xocavənd, Xocalı

Pərviz Şahbazov

Energetika naziri

18

İmişli, Biləsuvar

Samir Vəliyev

Energetika nazirinin müavini

18

Ağdam, Ağcabədi

Elnur Soltanov

Energetika nazirinin müavini

18

Beyləqan, Füzuli

Mikayıl Cabbarov

Vergilər naziri

18

Sumqayıt, Abşeron, Siyəzən, Xızı, Qubadlı, Zəngilan, Şuşa

Rövşən Rzayev

Qaçqınların və Məcburi Köçkünlərin
İşləri üzrə Dövlət Komitəsinin sədri

18

Ağcabədi

Rüstəm Usubov

Baş prokurorun birinci müavini

18

Şəki, Qax

Hikmət Mirzəyev

Ali Məhkəmənin İnzibati-İqtisadi kollegiyasının sədri

18

Masallı

Saleh Məmmədov

Azərbaycan Avtomobil Yolları
Dövlət Agentliyinin İdarə Heyətinin sədri

18

Qazax, Ağstafa

Əvəz Qocayev

Azərbaycan Avtomobil Yolları
Dövlət Agentliyinin İdarə Heyəti sədrinin müavini

18

Tovuz

Qorxmaz Hüseynov

“Azərsu” ASC-nin sədri

18

Lənkəran, Astara, Lerik

Oruc Zalov

Daxili işlər nazirinin müavini

19

Bərdə, Naftalan, Füzuli, Beyləqan, Xocavənd, Şuşa,
Ağcabədi, Laçın, Ağdam, Tərtər, Goranboy, Xocalı

Mətin Eynullayev

Vergilər nazirinin müavini

21

Bərdə, Mingəçevir, Yevlax, Şəki, Ağdam, Tərtər

Teyyub Cabbarov

“Azərsu” ASC-nin sədrinin birinci müavini

21

Biləsuvar, Cəlilabad, Cəbrayıl

Hicran Hüseynova

Ailə, Qadın və Uşaq Problemləri üzrə
Dövlət Komitəsinin sədri

22

Lənkəran, Astara

Aynur Sofiyeva

Ailə, Qadın və Uşaq Problemləri üzrə
Dövlət Komitəsi sədrinin müavini

22

Lerik, Yardımlı

Etibar Məmmədov

“Azərsu” ASC-nin sədrinin müavini

22

Masallı, Yardımlı

Rüstəm Şahbazov

Əmlak Məsələləri Dövlət Komitəsi sədrinin müavini

23

Goranboy

Sahib Ələkbərov

Vergilər nazirinin müavini

24

Hacıqabul, Şirvan, salyan, Neftçala, Sabirabad, Saatlı

Ramiz Rzayev

Ali Məhkəmənin sədri

25

Mingəçevir

Zakir Qaralov

Baş prokuror

25

Siyəzən, Xızı

Muxtar Babayev

Ekologiya və təbii sərvətlər naziri

25

Goranboy, Yevlax,Ağdaş

Firdovsi Əliyev

Ekologiya və təbii sərvətlər nazirinin müavini

25

Naftalan

Rauf Hacıyev

Ekologiya və təbii sərvətlər nazirinin müavini

25

Mingəçevir

Kəmaləddin Heydərov

Fövqəladə hallar naziri

25

Neftçala

Rəfail Mirzəyev

Fövqəladə hallar nazirinin birinci müavini

25

Hacıqabul

Etibar Mirzəyev

Fövqəladə hallar nazirinin müavini

25

Saatlı

İnam Kərimov

Kənd təsərrüfatı naziri

25

Oğuz, Qəbələ

İlham Quliyev

Kənd təsərrüfatı nazirinin müavini

25

Qax, Şəki

Seyfəddin Talıbov

Kənd təsərrüfatı nazirinin müavini

25

Zaqatala, Balakən

Əbülfəs Qarayev

Mədəniyyət naziri

25

Ucar, Zərdab

Vaqif Əliyev

Mədəniyyət nazirinin birinci müavini

25

Göyçay

Rafiq Bayramov

Mədəniyyət nazirinin müavini

25

Ağdaş

Ceyhun Bayramov

Təhsil naziri

25

Sabirabad, Saatlı

Firudin Qurbanov

Təhsil nazirinin müavini

25

İmişli, Beyləqan

Səfər Mehdiyev

Dövlət Gömrük Komitəsinin sədri

25

Yevlax, Ağdaş

İsmayıl Hüseynov

Dövlət Gömrük Komitəsi sədrinin birinci müavini

25

Bərdə

Əsgər Abdullayev

Dövlət Gömrük Komitəsi sədrinin müavini

25

Mingəçevir

Kərəm Həsənov

Əmlak Məsələləri Dövlət Komitəsinin sədri

25

Naftalan

Rafiq Cəlilov

Əmlak Məsələləri Dövlət Komitəsi sədrinin müavini

25

Göygöl

Məleykə Abbaszadə

Dövlət İmtahan Mərkəzinin Direktorlar Şurasının sədri

25

Ağcabədi, Bərdə, Tərtər, Ağdam

Fuad Hüseynov

Qaçqınların və Məcburi Köçkünlərin
İşləri üzrə Dövlət Komitəsi sədrinin müavini

25

Bərdə

Vilayət Eyvazov

Daxili işlər naziri

26

Gəncə, Kəlbəcər, Samux, Göygöl, Daşkəsən,
Gədəbəy, Şəmkir, Tovuz, Ağstafa, Qazax

Mübariz Qurbanlı

Dini Qurumlarla İş üzrə Dövlət Komitəsinin sədri

29

Cəlilabad

Siyavuş Heydərov

Dini Qurumlarla İş üzrə Dövlət Komitəsi sədrinin birinci müavini

29

Lerik

Gündüz İsmayılov

Dini Qurumlarla İş üzrə Dövlət Komitəsi sədrinin müavini

29

Yardımlı

Şahin Yusifov

Ali Məhkəmənin Cinayət kollegiyasının sədri

31

Şabran

Bildirişlərdən çıxın

Bildirişlərdən çıxın

DİGƏR XƏBƏRLƏR

Top