Mərkəzi icra hakimiyyəti orqanlarının, digər qurumların rəhbərlərinin və onların müavinlərinin 2020-ci ilin yanvar ayında şəhər və rayonlarda vətəndaşların qəbulu cədvəli açıqlanıb.
Yeniavaz.com cədvəli təqdim edir:
Mərkəzi icra hakimiyyəti orqanları, digər qurumlar |
Qəbul günü |
Qəbulun keçirildiyi və əhatə etdiyi şəhər, rayonlar |
Ramil Yusifov “Azərişıq” ASC-nin sədrinin müavini |
08 |
Sumqayıt, Abşeron |
Fikrət Məmmədov Ədliyyə naziri |
10 |
Qusar, Quba, Xaçmaz, Şabran, Siyəzən, Xızı |
Namiq Əsgərov Baş prokurorun müavini |
10 |
Balakən, Zaqatala |
Vilayət Zahirov Ədliyyə nazirinin müavini |
15 |
Salyan, Şirvan, Neftçala, Biləsuvar, Cəlilabad |
Əhməd Əhmədzadə Azərbaycan Meliorasiya və Su Təsərrüfatı ASC-nin sədri |
15 |
İmişli, Biləsuvar |
Zakir Quliyev Azərbaycan Meliorasiya və Su Təsərrüfatı ASC-nin sədrinin müavini |
15 |
Yevlax |
Rafiq Aslanov Azərbaycan Meliorasiya və Su Təsərrüfatı ASC-nin sədrinin müavini |
15 |
Zərdab |
Arzu Rəhimov Səfərbərlik və Hərbi Xidmətə Çağırış üzrə Dövlət Xidmətinin rəisi |
16 |
Sabirabad, Saatlı |
Mayıl Şahverdiyev Səfərbərlik və Hərbi Xidmətə Çağırış üzrə Dövlət Xidməti rəisinin müavini |
16 |
Şirvan, Hacıqabul, Kürdəmir |
Siyavuş Heydərov Dini Qurumlarla İş üzrə Dövlət Komitəsi sədrinin müavini |
16 |
Sumqayıt |
Ramiz Rzayev Ali Məhkəmənin sədri |
17 |
Salyan |
Mikayıl Cabbarov İqtisadiyyat naziri |
17
|
Kürdəmir |
Niyazi Səfərov İqtisadiyyat nazirinin müavini |
17 |
Ağsu |
Sahib Məmmədov İqtisadiyyat nazirinin müavini |
17 |
Ucar |
Toğrul Musayev Ədliyyə nazirinin müavini |
17 |
Kürdəmir, Ucar, Zərdab, Hacıqabul |
Eldar Nuriyev Ədliyyə nazirinin müavini |
17 |
Masallı, Lənkəran, Lerik, Yardımlı |
Bəhram Xəlilov Dövlət İmtahan Mərkəzinin Direktorlar Şurası sədrinin müavini |
17 |
Neftçala, Salyan |
Ceyhun Həsənov Ədliyyə nazirinin müavini |
18 |
İmişli, Beyləqan, Füzuli, Saatlı, Sabirabad |
Mübariz Qurbanlı Dini Qurumlarla İş üzrə Dövlət Komitəsinin sədri |
21 |
Abşeron, Xızı |
Gündüz İsmayılov Dini Qurumlarla İş üzrə Dövlət Komitəsi sədrinin müavini |
21 |
Siyəzən |
Ceyhun Bayramov Təhsil naziri |
23 |
Salyan, Şirvan, Hacıqabul |
Səyyad Salahlı Dini Qurumlarla İş üzrə Dövlət Komitəsi sədrinin birinci müavini |
23 |
Neftçala |
Vüqar Əhmədov “Azərişıq” ASC-nin sədrinin vəzifəsini icra edən |
23 |
Siyəzən, Xızı |
Şahin Yusifov Ali Məhkəmənin Cinayət kollegiyasının sədri |
24 |
Oğuz |
Rüstəm Usubov Baş prokurorun birinci müavini |
24 |
Tovuz, Gədəbəy |
Pərviz Şahbazov Energetika naziri |
24 |
Siyəzən |
Samir Vəliyev Energetika nazirinin müavini |
24 |
Qobustan |
Elnur Soltanov Energetika nazirinin müavini |
24 |
Cəlilabad |
Sahil Babayev Əmək və əhalinin sosial müdafiəsi naziri |
24 |
Salyan |
Anar Kərimov Əmək və əhalinin sosial müdafiəsi nazirinin müavini |
24 |
Cəlilabad |
Mətin Kərimli Əmək və əhalinin sosial müdafiəsi nazirinin müavini |
24 |
Biləsuvar, Cəbrayıl |
Azad Rəhimov Gənclər və idman naziri |
24 |
Cəlilabad, Masallı, Yardımlı |
İntiqam Babayev Gənclər və idman nazirinin müavini |
24 |
Astara |
İsmayıl İsmayılov Gənclər və idman nazirinin müavini |
24 |
Lənkəran, Lerik |
İnam Kərimov Kənd təsərrüfatı naziri |
24 |
Saatlı, Sabirabad |
İlham Quliyev Kənd təsərrüfatı nazirinin müavini |
24 |
Neftçala, Salyan |
Elçin Zeynalov Kənd təsərrüfatı nazirinin müavini |
24 |
Hacıqabul, Şirvan |
Ramin Quluzadə Nəqliyyat, rabitə və yüksək texnologiyalar naziri |
24 |
Sumqayıt, Xızı |
Əli Abdullayev Nəqliyyat, rabitə və yüksək texnologiyalar nazirinin birinci müavini |
24 |
Abşeron |
Oqtay Şirəliyev Səhiyyə naziri |
24 |
Ucar, Göyçay |
Elsevər Ağayev Səhiyyə nazirinin müavini |
24 |
Ağdaş |
Rahim Əliyev Səhiyyə nazirinin müavini |
24 |
Zərdab |
Azər Cəfərov Ədliyyə nazirinin müavini |
24 |
Şamaxı, Qobustan, İsmayıllı, Ağsu, Göyçay |
Firudin Qurbanov Təhsil nazirinin müavini |
24 |
Biləsuvar, Neftçala |
Rövşən Rzayev Qaçqınların və Məcburi Köçkünlərin İşləri üzrə Dövlət Komitəsinin sədri |
24 |
Sabirabad
|
Fuad Hüseynov Qaçqınların və Məcburi Köçkünlərin İşləri üzrə Dövlət Komitəsi sədrinin müavini |
24 |
Saatlı |
Saleh Məmmədov Azərbaycan Avtomobil Yolları Dövlət Agentliyinin İdarə Heyətinin sədri |
24 |
Şirvan, Hacıqabul |
Əvəz Qocayev Azərbaycan Avtomobil Yolları Dövlət Agentliyinin İdarə Heyəti sədrinin müavini |
24 |
Kürdəmir |
Ruslan Əliyev ARDNŞ-nin “Azəriqaz” İB-nin baş direktoru |
24 |
Xaçmaz |
Ramil İsgəndərov ARDNŞ-nin “Azəriqaz” İB-nin baş direktorunun müavini |
24 |
Siyəzən |
Cahid Hüseynov ARDNŞ-nin “Azəriqaz” İB-nin baş direktorunun müavini |
24 |
Xızı |
Aynur Sofiyeva Ailə, Qadın və Uşaq Problemləri üzrə Dövlət Komitəsi sədrinin müavini |
27 |
Naftalan, Mingəçevir, Yevlax, Goranboy, Xocalı |
Qorxmaz Hüseynov “Azərsu” ASC-nin sədri |
28 |
Ağcabədi, Laçın |
Teyyub Cabbarov “Azərsu” ASC-nin sədrinin birinci müavini |
29 |
Tərtər |
Etibar Məmmədov “Azərsu” ASC-nin sədrinin müavini |
30 |
Ağdam |
Zakir Qaralov Baş prokuror |
31 |
Qobustan, Xızı |
Hikmət Mirzəyev Ali Məhkəmənin İnzibati-İqtisadi kollegiyasının sədri |
31 |
Siyəzən |
Muxtar Babayev Ekologiya və təbii sərvətlər naziri |
31 |
Cəlilabad, Biləsuvar |
Firdovsi Əliyev Ekologiya və təbii sərvətlər nazirinin müavini |
31 |
Salyan |
Rauf Hacıyev Ekologiya və təbii sərvətlər nazirinin müavini |
31 |
Neftçala |
Kəmaləddin Heydərov Fövqəladə hallar naziri |
31 |
Yevlax |
Orucəli Hacıyev Fövqəladə hallar nazirinin müavini |
31 |
Ağdaş |
Ragim Lətifov Fövqəladə hallar nazirinin müavini |
31 |
Mingəçevir |
Əbülfəs Qarayev Mədəniyyət naziri |
31 |
Sumqayıt, Qubadlı, Şuşa |
Vaqif Əliyev Mədəniyyət nazirinin birinci müavini |
31 |
Xızı |
Rafiq Bayramov Mədəniyyət nazirinin müavini |
31 |
Abşeron, Zəngilan |
Səfər Mehdiyev Dövlət Gömrük Komitəsinin sədri |
31 |
Şirvan, Hacıqabul, Sabirabad |
İsmayıl Hüseynov Dövlət Gömrük Komitəsi sədrinin birinci müavini |
31 |
Saatlı |
Əsgər Abdullayev Dövlət Gömrük Komitəsi sədrinin müavini |
31 |
Biləsuvar |
Məleykə Abbaszadə Dövlət İmtahan Mərkəzinin Direktorlar Şurasının sədri |
31 |
Saatlı, Şirvan,Hacıqabul, Sabirabad |
Qeyd: Vətəndaşların qaldırdıqları məsələlər qəbulu keçirən təşkilatların səlahiyyətlərinə aid olmalıdır.